Skip to content

Yabancı dizi izle ..Katiller , psikopatlar, takıntılılar..

Yabancı dizi izle ama hangilerini ?

Arama motorlarına yabancı dizi izle yazarsanız karşınıza onlarca sayfa binlerce dizi çıkar.Yabancı dizi sektörü ülkemizde artık yerli dizilerden daha çok izleniyor.Bunun nedenleri arasında bence kısa sürmeleri,anlatacağı olayı çok uzatmadan anlatması ve saatlerce acaba ne oldu ,acaba ne olacak diye bekletmemeleri var.Ayrıca yabancı dizilerin (kalitelilerinde ) önemli karakterleri öldürmeye korkmazlar.Yani sezon finalinde başrol karakterinin başına bir şey geldiyse ölme ihtimali vardır ve bu nedenle yeni sezonu heycanla bekleyebilir ve yeni sezonda ters köşe olabiliriz.

YABANCI DİZİ İZLE AMA KALİTELİ OLANLARI

Yabancı dizi platformu gerçekten çok büyük bir platform.Kim ne ararsa var.Çöplük de sayılabilir.Ama içinde değerli ürünlerinde olduğu bir çöplük.

Bu nedenle yabancı dizi izle ama seçerek izle slolganı taraftarıyım.Çünkü bazı yabancı dizilerde gereksiz ve alakasız çok cesur sahneler de yer alabiliyor.Bu nedenle çoğu 16+ uyarısını veriyor ama bence bu tarz dizilere en az 18+ uyarısı lazım.

YABANCI DİZİ İZLE ÇÖPLÜĞÜ

Arama motorlarına Yabancı dizi izle yazıp bu çöplüğe girip aralardaki güzel yabancı dizileri seçmeye uğraşmak istemiyorsanız direk öneri listelerine bakıp seçim yapmanız daha kolay olacaktır.

Benim bugünkü yazım 4 yabancı dizi üzerinden ilerleyecek. Başrolleri seri katil ya da psikopat olan İmdb puanları gayet yeterli olan ,oyunculukların kaliteli olduğu yabancı dizi izle konusu öneri listemi sizinle paylaşmak istedim.

YABANCI DİZİ İZLE (!)(BAZILARINI)

İşte size başrolleri psikopat olan 4 yabancı dizi tavsiyem.

1)dexter

dexter imdb puanı : 8.6

Dexter bir Amerikan dizisi.Baş karakter Dexter Morgan polis departmanında çalışan bir memurdur aslında.Asıl işi kan sıçrama analizcisi olan Dexter’ın herkesten sakladığı bambaşka bir dünyası,bambaşka bir yaşamı vardır.

Dexter aynı zamanda bir seri katil ama kurbanlarını seçme şekli izleyenlerin Dexter karakterini kendince sevmesine de neden oluyor.

Yabancı dizi izle konusu hakkında bir arama yapıyorsanız Dexter ‘ı değerlendirmenizi öneririm tabi ki fazlaca kan görmek sizi rahatsız etmeyecekse.

Dexter tam 8 sezon ve 80 bölüm yeni yabancı dizi arıyorsanız bu dizi sizi baya idare eder. 🙂

2)You

YOU DİZİ

YOU DİZİ İMDB PUANI : 7.8

Dexter dizisine göre daha düşük ımdb puanı olmasına bakmayın You dizisi çok daha fazlası bu puandan.

You dizisinde takıntılı bir aşığın hikayesi anlatılıyor.Ama bu takıntı bizim günlük hayatta bildiğimiz takıntıdan çok daha tehlikeli.Gerekirse cinayet işleyebilen gerekirse adam kaçırabilen bir karakter var burada karşımızda.Bu takıntıdan öte psikopatlık derecesine kadar çıkıyor.Dexter dizisindeki gibi You dizisinde de başka bir hayat yaşayan bir başkarakter var.Yani normalde kitapçıda çalışan karakterimizin kim böyle biri olduğuna inanır ki?

Yabancı dizi izle 3.dizi önerimiz

3) KİLLİNG EVE

killing eve

Killing eve imdb :8.3

Kim düşünebilir ki bu kadar güzel giyinen ve sempatik bir kadının aslında bir seri katil olabileceği.

Düşünsenize yabancı dizi izle diye bir arama yapıyorsunuz ve killing eve dizisini es geçiyorsunuz.

Bu dizinin konusunu uzun uzun anlatmayacağım çünkü işte burada yazıyor zaten.

YABANCI DİZİ İZLE LİSTEMİZ 4 NUMARA

4)the end of the f***ing word

The-End-of-the-Fing-World | WANNART

imdb : 8.1

Başrolümüz James 17 yaşında bir ergen ve kesinlikle bir psikopattır.Belki annesinin gözünün önünde intihar etmesi ki bu James çok küçükken olan bir olay onun psikolojisini fazlasıyla bozmuş olabilir.

Genel olarak umursamaz,ruhsuz ve duygusuz bir tavırda olduğu halde dizinin ilerleyen bölümlerinde aslında nasıl biri olduğunu hepimize gösteriyor.Ayrıca dizinin değişik bir mizah anlayışı da var.Farklı diziler izlemeyi seviyorsanız bu dizi tam size göre olabilir.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur.Size en sevdiğim dizilerden bir liste hazırladım.Konu ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum.

Yorum yapın