sadakatsiz dizisi oyuncuları kimler ,hangi yabancı diziden alıntı …

sadakatsiz
sadakatsiz dizi

Bu sıralar ekrana gelen yepyeni ve ilk bölümü ile bütün dikkatleri üzerine çeken bir dizi ile karşı karşıyayız. Sadakatsiz dizisi oyuncuları ile konusu ile şimdiden başarı elde edeceğini göstermiş oldu. Ayrıca ilk bölümü izleyince alışılmışın dışında bir kadın ana karakterle karşılaşıyoruz ki bu diziyi bu kadar güçlü yapan da bu kadın karakter. Bu yazıda sadakatsiz dizisi oyuncuları kimler ,sadakatsiz dizsi hangi gün ve hangi yabancı diziden alıntı bu soruların cevabını vermeye çalışacağım..

Sadakatsiz dizisi konusu

Çok güzel bir evliliği olduğunu düşünen başarılı bir doktor olan Asya eşinin iş seyahati sonrası ceketinin cebinden bir dudak nemlendiricisi bulur. İlerleyen sahnelerde de atkısında da bir saç teli bulunca eşi Volkan’dan şüphelenmeye başlar. İşler bu noktadan sonra karışmaya başlar ki Asya karakteri akıllı bir kadındır ve herhangi bir ayrıntıyı atlayacak biri değildir. En yakın dostlarına da durumu anlatır lakin bölüm sonunda her şey başına yıkılacaktır.

Sadakatsiz dizisi oyuncuları..

Sadakatsiz dizisi oyuncuları kimlerdir sorusu ile başlayacak olursak başrollerinin çok tanıdık güçlü iki oyuncu olduğunu söyleyebiliriz.

sadakatsiz cansu dere

Asya rolü ile karşımıza CANSU DERE çıkıyor.

Asya hanımın eşi kadrosunda ise en son kadın dizisinde gördüğümüz CANER CİNDORUK (volkan)var.

caner cindoruk

Derin: MELİS SÖZEN

Haluk : BURAK SERGEN

Derya : ÖZGE ÖZDER

Mert : EREN VURDEM

Bahar : YELİZ KIVANCI

Serap: OLCAY YUSUFOĞLU

Nil : NAZLI BULUM

Gönül :GÖZDE SEDA ALTUNER

Selçuk : EMİR TARIK TEKİN

Ali : ALP AKAR

Sadakatsiz dizisi hangi yabancı dizinin uyarlaması ?

Sadakatsiz dizisi BBC Studıos’un ‘Doctor foster’adlı dizisinin uyarlaması. Doctor foster dizisinde ise Clare Hope Ashitey, Jodie Comer, Victoria Hamilton, Cheryl Campbell, Martha Howe Douglas, Adam James, Navin Chowdhry, Sara Stewart, Tom Taylor, Robert Pugh ve Thusitha Jayasundera gibi oyuncular rol alıyor. 

Doctor foster dizisi imdb puanı ise : 7.8

sadakatsiz dizisi oyuncuları ve karakter uyumu

Sadakatsiz dizisi oyuncuları ile karakterler ne kadar eşleşmiş sorusuna cevap vermeye çalışacağım tabi ki kişisel yorumumu ekleyerek.

Öncelikle güçlü bir karakter olan Asya için harika bir oyuncu seçilmiş Cansu DERE. Cansu DERE zaten fiziksel olarak duruş olarak mizah olarak tam bir güçlü kadın profili çiziyor. Yüz hatlarının keskinliği ,bakışları ve duruşu ile Asya rolüne fazlası ile yakışmış. Tabi ki ilerleyen bölümlerde neler görürüz bilinmez ama sadakatsiz dizisi ilk bölümü ile güçlü kadın Asya’yı bize hissettirdi.

Ayrıca Asya karakterinin dizinin son sahnede söylediği sözlere bakacak olursak öyle her yaşadığını sineye çeken, her şeyi affeden bir kadın olmayacağını güçlü bir duruş sergileyeceğini göreceğiz ki bu televizyonda izlemeye pek alışık olmadığımız bir duruş bence.

Gelelim bir diğer oyuncu Caner Cindoruk canlandırması ile Volkan’a.

Caner Cindoruk en son kadın dizisi ile çıkmıştı karşımıza. Ama ben bu diziye daha çok yakıştırdım o saf ve sinsi rolünü güzel oynuyor gibi. İlerleyen bölümlerde bu konudaki fikirlerimiz değişebilir tabi ki.

Sadakatsiz dizisi oyuncuları arasında daha önce de belirttiğim gibi favorim Cansu Dere. Yanılmayacağıma inanıyorum izleyip göreceğiz.

Sadakatsiz dizisi oyuncuları kaç yaşında

Öncelikle Cansu Dere’den başlayalım.Cansu Dere 14 EKİM 1980 doğumlu ve 40 yaşında.

Caner Cindoruk 17 Nisan 1980 doğumlu ve 40 yaşında.

6 temmuz 1985 doğumlu olan Melis Sözen 35 yaşında.

9 Şubat 1961 doğumlu olan Burak Sergen 59 yaşında.

28 Şubat 1987 doğumlu olan Yeliz Kuvancı 33 yaşındadır.

sadakatsiz dizisi hangi gün yayınlanıyor ?

Sadakatsiz dizisi Çarşamba günleri saat 20.00 da kanald ekranında izleyici ile buluşuyor.

Henüz izlemediyseniz buraya bir tanıtım videosu bırakıyoruz…

iyi seyirler

Yorum yapın