Skip to content

LUCİFER 5.SEZON İLE DÖNÜYOR

Bekleme bitiyor ve Lucifer 5.sezon ile izleyicilere dönüyor.

Netflix’in başarılı ve popüler dizilerinden olan lucifer en son 4.sezonu ile karşımıza çıkmıştı.

Lucifer dizisi 4.sezonu Lucifer karakterinin cehenneme dönmek zorunda kalması ile sonlanmıştı.

Fragman sayesinde öğrendik ki bu sezon Lucifer’in Cehennemde sıkışması ile başlıyor.

Başrolü Tom Ellis’te bulunan Netflix platformundaki dizide başrolümüze Ellis’e Lauren German ve Kevin Alejandro gibi başarılı isimler eşlik ediyor. 

Lucifer 5.sezon fragmanında neler var ?

Farkedilen ilk değişiklik Tom Ellis ‘ in iki farklı karakteri canlandırdığıdır.

Bu sezon biraz daha heyecanlı olacak gibi görünüyor. Lucifer 5.sezon fragmanından anlaşıldığı üzere lucifer’in bir aile üyesi daha ortaya çıkıyor ki o da Tom Ellıs’ın canlandırdığı ikinci karakter olan Micheal.

Lucifer 5.sezonda Lucifer’e ikiz kardeş

Micheal karakteri Lucifer’ın ikiz kardeşi olacak ve Lucifer 5.sezon fragmanında görüldüğü kadarıyla pek iyi niyetli bir kardeş sayılmaz.

Lucifer 4.sezon Lucifer’ın cehenneme dönmesi ile sonlanmıştı demiştik.Konunun bir şekilde devam etmesi lazım olduğu için yeni sezon Lucifer’ın cehenneme sıkışması ve kardeşi Micheal’ın onu ziyaret etmesi ile devam edecek.

Chloe karakteri

Chloe’nin 4.sezonda git gellerini ve duyguları ile yüzleşmesini izledik. Sonuç olarak Lucifer’i olduğu gibi kabul etmiş ve Lucifer’i cehenneme dönmemek için ikna etmek istemiş ama başaramamıştı.

Bu sezon Chloe için de farklı geçeceğe benziyor çünkü Lucifer 5.sezon fragmanına göre ilk bölümler için en azından Lucifer ile değil Lucifer’ın kardeşi Mıcheal ile karşılacak.

Chloe Luciferdeki değişiklikleri farkedecektir diye düşünüyorum ama tabi ki sorularımızın cevabını bize bu sezon verecektir.

Lucifer 5.sezon ne zaman olacak ?

Netflix’de yayınlanan fragmana göre dizi 21 Ağustosta izleyici ile buluşacak.

Dizi nerede yayınlanacak

Dizinin 5.sezonu Netflixde yayınlanacak.Tabi ki diğer sezonları da Netflixden izleyebilirsiniz.

DİZİNİN YENİ SEZON FRAGMANINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ :

Lucifer Dizisi kişisel yorumum :

Lucifer dizisi benim için oturup yeni bölümünü heyecanla bekleyeceğim dizilerden değil.Gerçekten başarılı bir dizi geniş izleyici kitlesinden de belli olduğu gibi ama benim için boş zamanlarımda izleyeceğim dizilerden.

Oyunculuklar gerçekten başarılı ve bu zamana kadar izlediğim diziler arasında başarılı sayılanlardan ama benim en sevdiklerimden değil.

Yorum yapın