HAKKIMDA

HAKKIMDA

Birbeceriksiz.com bir kişisel blog sayfasıdır.Ve tarafımca yönetilmektedir.Şu anlık da başka bir yöneticisi yoktur.

Ben direk kişisel bilgilerimi burada paylaşmayacağım ama iletişim sayfasından yazarsanız direk benimle iletişime geçeceğinizi bilmenizi isterim.

Ben çocuk gelişimi ve eğitimcisiyim ve halen de başka bir üniversitede başka bir bölümde öğrenciliğime de devam etmekteyim.

24 yaşındayım. Araştırmayı ve yeni şeyler denemeyi , bunları da başkaları ile paylaşmayı ve yazı yazmayı seviyorum.Bütün bunları birleştirebileceğim bir ortam olduğunu düşündüğüm için bu blog sayfasını açmaya karar verdim.

NEDEN BÖYLE BİR İSİM ?

Bu ismi seçmekte birden çok sebebim var.Bunlardan biri de hayatta ki olumsuzlukları kabullenmemiz gerektiği düşüncesidir.Kabulleneceksin ve bunun üzerine gideceksin ve yanlış bir şeyler olduğunu düşüyorsanız bunu düzeltmek için sebebiniz olmalı.

Yani düşünsenize beceriklibirinsan.com tarzı bir isim seçseydim sayfayı kısıtlamış olurdum bence.Şuan gelişime,geliştirmeye,düzeltmeye açık bir kapı bıraktığımı düşünüyorum.Yani buradaki herhangi bir şey beğenilmedi mi ya da yanlış mı anlatıldı benimle iletişime geçin ben de öğreneyim ve sayfada düzeltmesini de yapayım.

Başka bir neden de işin ironi kısmı tabi ki.Biraz da komik olmasını istedim.

Gerçek tarafları da var bu ismin ayrıca.Her şeyi çok iyi yapmak zorunda değiliz,her şeyimiz mükemmel olmak zorunda değil.Bunu da anlatmak istedim.

Umarım amacım doğru anlaşılmıştır.Dediğim gibi bu bir kişisel blog sayfası.Öğrendiğim ,araştırdığım ,tecrübe ettiğim her şeyi paylaşmak için açtım.Burada yazanların( kaynak belirtmediysem ) makale değeri yoktur.Bilimsel yazılar değildir.

Kendimle alakalı çok yazacağım bir şey yok bunların dışında.

Yine de merak ettiğiniz her şey için iletişime geçebilirsiniz.Kendinize iyi bakın.

SAĞLIKLA KALIN …